0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حذف فیلترها
فیلترها
فیلتر بازه قیمتی
از تومان
تا تومان
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی:
  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
3 مرتب سازی

Bissell بیزل

در سال 1876، ملویل آر. بیسل و همسرش آنا، یک مغازه کوچک ظروف سفالی را در گراند راپیدز، میشیگان آمریکا اداره می کردند. ملویل که از تمیز کردن مداوم خاک اره روی فرش مغازه خسته شده بود، یک رفتگر بی نظیر را اختراع و ثبت کرد. طولی نکشید که دوستان و مشتریان در مغازه در مورد خرید رفتگر سؤال کردند و وقتی این کار را کردند، تجارت جدیدی متولد شد.

در سال 1956، شامپوی دستی فرش را راه اندازی کردند. به سرعت به پایان دهه 60 رسیدیم و آنها با اختراعات جدید نحوه تمیز کردن مردم را تغییر دادند. آنها اولین نفری بودند که اسکرابر Vac/Floor، شامپو و اپلیکاتور فرش پودری خشک و جاروبرقی جمینی را ارائه کردند.

در سال 1979، آنها با معرفی اولین دستگاه شستشوی عمیق فرش BISSELL، جادو ساختند که باعث شد به راحتی از شر فرش های کثیف خلاص شویم. بیزل  "BISSELL SC" را معرفی کردند، اولین پاک کننده عمیق که به منبع آب متصل نبود. این دستگاه تمیز کردن عمیق فرش را موثرتر و راحت تر از قبل می کرد. البته به همین جا بسنده نکردند. در سال‌های بعد، چیزهایی مانند "BISSELL Big Green Clean Machine" و "PowerGroom" را عرضه کردند که اولین جاروبرقی ایستاده با مارک BISSELL را نشان می‌دهد.

هدف BISSELL کمک به شما در بهبود روش‌های مراقبت از خانه  است. از سال 1876، این کمپانی سال‌ها صرف توسعه ابزارهای نظافتی کرده‌اند که برای حفظ محیط زندگی شما در بالاترین استانداردها طراحی شده‌اند. Bissell بیزل مجموعه کاملی از محصولات نوآورانه را ارائه کرده است. در این ارتباط از جاروبرقی، دستگاه صندلی شوی و مبل شوی تا پاک کننده های عمیق فرش، محلول های تمیزکننده را می توان ذکر کرد.

در حال بارگذاری ...