0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حذف فیلترها
فیلترها
فیلتر بازه قیمتی
از تومان
تا تومان
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی:
 • پیش فرض
 • جدیدترین
 • نام : الف تا ی
 • نام : ی تا الف
 • ارزانترین
 • گران ترین
4 مرتب سازی

Dyno Tab داينوتب

محصولات Dyno Tab داينوتب در سال 1992 در ايالت كاليفرنياي آمريكا به توليد انبوه رسيد. اين محصولات در ابتدا به فرم معمول مكمل هاي مايع توليد مي شد تا در سال 1998 قرص هاي مكمل سوخت جامد خود را با برند جهاني داينوتب ارائه نمود.

داينوتب چگونه كار مي كند؟

ماده شيميايي منحصر به فرد موجود در داينوتب سبب افزايش و بهبود خواص سوختهاي هيدروكربني مي گردد. اين ماده سبب احتراقي كامل و كنترل شده در محفظه احتراق مي شود كه در نتيجه آن توان توليدي و شتاب موتور افزايش يافته مصرف سوخت و ميزان آلودگي و دود ناشي از احتراق كاهش مي يابد.

مزاياي استفاده از داينوتب

 

1. كاهش مصرف سوخت

يكي از دلايل افزايش سوخت عدم توليد توان كافي در هنگام رانندگي با خودرو است كه سبب مي شود راننده پدال گاز را بيشتر فشاردهد و در نتيجه مقدار بيشتري سوخت به موتور وارد شود. كاهش توان موتور به دلايل متفاوتي از جمله كيفيت نامناسب سوخت و رسوبات موجود در محفظه احتراق رخ مي دهد.

آزمايشات معتبر نشان مي دهد كه استفاده از قرص داينوتب سبب افزايش عدد اكتان و خواص احتراقي سوخت و در نتيجه افرايش توان خودرو مي گردد كه به نوبه خود موجب كاهش مصرف سوخت مي شود. اين كاهش مصرف بر اساس نوع خودرو، نحوه رانندگي و شرايط جاده اي متفاوت است و مقدار آن بين 6 تا 10 گزارش شده است.

2. افزايش عدد اكتان

گزارشات و اطلاعات گردآوري شده در آزمايشات مختلف نشان مي دهد استفاده از يك عدد قرص داينوتب سبب افزايش عدد اكتان به مقدار زير خواهد شد:

 •  واحد در بنزين با عدد اكتان 86 ( بنزين معمولي)
 • واحد در بنزين با عدد اكتان 92 ( بنزين سوپر)

3. افزايش توان و بازده عملكردي موتور

استفاده از قرص داينوتب سبب احتراق كامل مخلوط سوخت و هوا شده كه در نتيجه توان خودرو براي وسايل نقليه سبك بين 3 تا 7 درصد تا 7 واحد افزايش مي يابد. استفاده مدام از قرص داينوتب سبب افزايش عمر موتور خودرو مي گردد و از تشكيل رسوبات كربني در محفظه احتراق سر پيستون و شمع ها جلوگيري مي كند.

4. كاهش آلودگي

در برخي كشورها سوخت ارائه شده در پمپ هاي سوخت از جمله كيفيت پايين تري برخوردار هستند.( عدد اكتان 80-85 (به علت وجود نا خالصي ها و عدد اكتان پايين احتراق اين سوخت ها به طور و كنترل شده صورت نمي گيرد در نتيجه مقادير زيادي آلاينده مانند اكسيد هاي نيتروژن و محصولات ناقص احتراقي توليد مي شود كه علاوه بر آلودگي محيط زيست براي سلامتي انسان نيز مضر است.

استفاده از داينوتب سبب احتراق كامل تر سوخت كه در نتيجه آن ميزان آلاينده ها كاهش مي يابد.

 .5جذب ذرات آب موجود در سوخت

در فرآيند توليد بنزين و گازوئيل و در هنگام حمل و نقل آن ممكن است مقداري آب به درون سوخت راه پيدا كند. آب داراي خاصيت اكسيد كنندگي است كه مي توان خود به تنهايي و يا با تركيب با مواد موجود در سوخت سبب ايجاد خوردگي در قطعات مختلف خودرو گردد. علاوه بر اين اين آب هنگام ورود به محفظه احتراق خودرو سبب كاهش دماي توليدات احتراق گريده كه در نتيجه آن توان خودرو كاهش مي يابد. مواد جاذب آب موجود در قرص داينوتب با جذب مولكول هاي آب سبب تغيير خواص شيميايي آن مي گردد كه خاصيت اكسيدكنندگي را بر طرف نموده و از آسيب به موتور خودرو جلوگيري مي نمايد.

چرا ما به مكمل سوخت نياز داريم؟

مكمل ها از روش هاي متفاوتي به ما كمك مي كنند از جمله :

 • قطعات داخلي موتور را تميز نگاه داشته و از تشكيل رسوبات و ذرات معلق جلوگيري مي كنند.
 • عدد اكتان سوخت را افزايش داده و باعث بهبود عملكرد و توان خودرو مي شود.
 • مصرف سوخت را كاهش مي دهد.
 • باعث كاهش ميزان آلودگي توليد شده توسط خودرو مي شود.

بخشي از افزودني ها در سوخت كه شما از پمپ بنزين خريداري مي كنيد موجود است ولي ميزان اين افزودني ها در مقدار حداقل استاندارد قرار دارد.چرا كه قيمت اين مواد بسيار زياد بود و صرفه جويي در هنگام اضافه نمودن آن به سوخت براي شركت هاي توليد كننده سود سر شاري به ارمغان مي آوردحال ما به عنوان مصرف كننده چه بايد بكنيم؟ پيشنهاد ما به شما استفاده از قرص هاي داينوتب است.با استفاده از اين قرص ها ميزان افزودني هاي سوخت به سطح مطلوب و مناسب براي خودرو شما رسد و موتور خودروي شما از حداكثر توان برخوردار خواهد بود.

چرا داينوتب؟

صاحبان خودرو معمولا" تمايل به استفاده از مكمل هاي مايع دارند و در اضافه نمودن قرص هاي جامد به بنزين مصرفي خود ترديد مي نمايند. اين در حالي است كه در مكمل هاي مايع از نوع حلال ( چيزي شبيه به تينر نقاشي) براي حل نمودن افزودني هاي سوختي استفاده مي گردد كه ممكن است براي خودرو خطرناك باشد چرا كه اين حلال به طور اختصاصي براي خودرو شما ساخته نشده و ممكن است به باك و ديگر قطعات مسير سوخت رساني خودرو آسيب برساند. با استفاده از قرص داينوتب نه تنها هزينه اي براي ظرف پلاستيكي و يا فلزي پرداخت نمي كنيد بلكه از بروز خسارات هاي احتمالي ناشي از افزودن مكمل مايع پيشگيري مي نماييد.

در حال بارگذاری ...