0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حذف فیلترها
فیلترها
فیلتر بازه قیمتی
از تومان
تا تومان
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی:
  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
3 مرتب سازی

Liquid Elements لیکوئید المنتز

Liquid Elements یک تولید کننده آلمانی محصولات با کیفیت مراقبت از خودرو است. مجموعه محصولات از شامپوهای ماشین، رینگ شوی و شیشه پاک کن تا دستگاه های های پولیش و پوشش های سرامیکی با کیفیت بالا را شامل می شود.

در اینجا یک نمای کلی از حوزه های محصول ما آورده شده است:

پارچه های میکروفیبر (بزرگترین انتخاب اروپا از محصولات خانگی)، اتو شامپوها، تمیز کننده چرخ، دستمال مرطوب، دستکش / اسفنج و برس، سطل شستشو، شامپو داخلی، خشکشوی، پیش تمیز کننده، شیشه پاک کن، پاک کننده چرم، ، دستگاه های های پولیش، اسفنج پولیش / پد، محافظ شیشه ، پوشش های سرامیکی، آب بندی اسپری و ....

چرا از Liquid Elements استفاده کنیم؟
به خصوص در آلمان، بازار مراقبت از خودرو بسیار رقابتی است و تولیدکنندگان مختلف زیادی وجود دارند. به عنوان یک تازه وارد یا صاحب ماشین ، می توانید خیلی سریع در انتخاب محصول درست گمراه شوید.
این یکی از جاه طلبی های اصلی تأسیس Liquid Elements بود. از طریق تولید و توسعه آلمانی، ما بیش از هر صنعت دیگری به مشتری نزدیک هستیم.
سؤالات، پیشنهادات یا حتی درخواست‌ها را می‌توان مستقیماً به یک تیم حرفه‌ای که در کنار توسعه و تولید نشسته است، مطرح کرد. به این ترتیب بسیاری از محصولات جدید در گذشته توسعه یافته اند.

چرا قیمت های جذاب؟
هیچ واسطه‌ای وجود ندارد که می‌خواهد با محصولات درآمد کسب کند، اما تحویل مستقیم از طرف ما به مشتریان تجاری ما، که مستقیماً در مشتری نهایی می‌نشینند، وجود ندارد. سریعتر، بهتر یا آسان تر نمی شود.

از جمله محصلات Liquid Elements لیکوئید المنتز :کیت جدید دستگاه پولیش اوربیتال سایز 21،کیت جدید دستگاه پولیش اوربیتال سایز 15 و ...

قدر بودنتان را مي دانيم.

كارواكس /.

در حال بارگذاری ...